Loading...

Sizi ve Bebeğinizi Önemsiyoruz

Hakkımızda

Centrum Clinic IVF Center

Merkezimizi Farklı Yapan Nedenleri Sizler İçin Sıraladık

Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara’da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup 17. çalışma yılını siz değerli anne, baba ve adayları ile kutlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Prof.Dr. Recai PABUÇCU ve Op. Dr. Gürhan KELEŞ liderliğinde çalışan merkezimiz, üreme sağlığı konusunda hastaların aydınlatılması, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması, çok deneyimli klinik ve laboratuvar ekiplerinin oluşturulması, en yüksek başarı oranlarına ulaşılması ve hasta memnuniyetinin en yüksek düzeyde tutulması prensiplerini hedeflemiştir.

Tüp bebek alanında yılların deneyimi ile hizmet vermekte olan Centrum klinik, tüp bebek tedavilerinin her türlüsü başta olmak üzere, tüp bebek ile birlikte olan genetik işlemler, tüp bebek başarısını artıran ek tedaviler, aşılama hizmetleri, androloji işlemleri ve gebelik odaklı yardımla üreme teknikleri alanında başarı ile hizmet vermektedir.

Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara’nın ilk özel tüp bebek merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.  Prof.Dr.Recai Pabuçcu ‘nun liderliğinde, tecrübeli kadrosu ve hasta odaklı yaklaşımı ile çiftlerin çocuk sahibi olma hayallarini 17 yıldır gerçekleştirmektedir. Sadece tüp bebek alanında değil, genetik işlemler, erkek kısırlığı, diet ve beslenme ile psikolojij danışmanlık ve aile terapisi alanlarında da uzman kişiler vasıtası ile hizmet sunmaktadır.


Kliniğimiz

v

Neden Centrum Clinic